Instruktorzy

Instruktorzy

Maria Cebo – biegaczka, fizjoterapeutka, mama 3,5-letniej Agusi. Po długoletniej przerwie do sportu wróciła tuż po urodzeniu dziecka i już w pierwszym sezonie zdobyła medale Mistrzostw Polski w biegach górskich. Do biegania zachęca też innych poprzez działalność społeczną w stowarzyszeniu Ultra Beskid Sport.

marysia cebo

https://www.facebook.com/maria.cebo?fref=ts

 

Ania Dziedzic – sportowiec, mama 3,5 letniej Leny i 1,5 rocznej Poli. Ceryfikowany intruktor narciarstwa, pływania, fitnessu i tenisa. Propagatorka aktywności fizycznej w ciąży. Autorka programu Be Fit Mom dla świeżo upieczonych mam, dzięki któremu powraca się do formy sprzed ciąży mając przy sobie dziecko i wózek. Ekspert portalu junior.sport.pl. Wspólnie z Marią Cebo zachęca do biegania z wózkiem. Bloggerka „Fit Mom – Ania Dziedzic”. Dietetyczka.

ania-dziedzic

https://www.facebook.com/Fit-Mom-Ania-Dziedzic-317010611803817/?fref=ts

 

EPO Recovery & Sport 

EP Recovery & Sport Team

Centrum fizjoterapii ortopedyczno-sportowej mające siedzibę w Bielsku-Białej prowadzące rehabilitację medyczną oraz współpracujące ze sportowcami profesjonalnymi, jak i amatorami. Prowadzi patronat medyczny m.in. nad organizacjami biegowymi, sportów walki, koszykarzami, wspinaczami, narciarzami ekstremalnymi, itp.  

Obecnie fima jest w trakcie re-brandingu i www oraz FB widnieją pod:

http://fizjo4sport.pl/pl/

https://www.facebook.com/Fizjo4Sport-451085998361638/?fref=ts